Supra Line LAMB and RICE 15 kg Zobrazit v plné velikosti

Supra Line LAMB and RICE 15 kg

Superprémiové krmivo s jehněčím masem, určeno pro psy s citlivým organismem od 8 měsíců věku, vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích.

Jakostní znaky : proteina - 23,0 %, tuk - 13,0 %, vláknina - 1,9 %, vitamín A - 12000 T.V./kg, vitamín D3 - 1100 T.V./kg, vitamín E - 1OO mg/kg, Cu - 22 mg/kg, popel - 5 %. 

Více informací

23/130

Dostupnost: skladem

764,00 Kč

Krmivo Supra Lamb and Rice je určeno pro psy s citlivým organismem od 8 měsíců věku. Sušené maso ve formě moučky ( pouze jehněčí - obsah 21 % ), jedinečný zdroj s vysokým obsahem minerálních látek a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky ( živočišný tuk , lososový olej, slunečnicový olej ) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdroj energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu. ( přídavek vitamínu C ovlivňuje tvorbu kolagenu v kloubech ), příznivě ovlivňují růst srsti ( zamezují nadměrnému vypadávání, obnovují přirozený lesk ). Dodaná zelenina ( hrách, mrkev, sušené cukrovkové řízky ) dodají organismu nejen důležité vitamíny a vlákninu v přírodní formě, ale příznivě ovlivňuje stravitelnost krmiva. Dodáné jsou tomuto krmivu také prebiotika a probiotické složky, vytvářející střevní mikroflóru.