Supra Line CHICKEN and RICE 15 kg Zobrazit v plné velikosti

Supra Line CHICKEN and RICE 15 kg

Superprémiové krmivo s kuřecím masem určeno pro psy s citlivým organismem a psy alergiské na hovězí a vepřové maso od 8 měsíců věku,vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích.

Jakostní znaky : proteiny - 26,0 %, tuk - 12,0 %, vláknina - 1,8 %, vitamín A - 14500 T.V./kg, vitamín D3 - 1450 T.V./kg, vitamín E - 120 mg/kg, Cu - 16 mg/kg, popel - 6 %. 

Více informací

26/120

Dostupnost: skladem

678,00 Kč

Krmivo Supra Chicken and Rice je určeno pro psy s citlivým organismem od 8 měsíců věku, alergických na hovězí a vepřové maso. Kvalitní drůbeží moučka ( pouze drůbeží - obsah 20 % ), jedinečný zdroj s vysokým obsahem minerálních látek a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky ( drůbeží tuk a lososový extrakt ) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdroj energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu. Dodáné jsou tomuto krmivu také probiotické složky, udržující střevní mikroflóru.