Supra Line SENIOR 15 kg Zobrazit v plné velikosti

Supra Line SENIOR 15 kg

Superprémiové krmivo určeno pro starší psy a psy se sklonem k tloustnutí vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích.

Jakostní znaky : proteiny - 22,0 %, tuk - 12,0 %, vláknina - 3,5 %, vitamín A - 14000 T.V./kg, vitamín D3 - 1400 T.V./kg, vitamín E - 120 mg/kg, Cu - 17 mg/kg, popel - 7 %.

Více informací

22/120

Dostupnost: skladem

678,00 Kč

Krmivo Supra Senior je určeno pro starší psy a psy s nadváhou. Uzpůsobená receptura se zvýšeným obsahem minerálních látek, chondroprotektiv a vitamínů dodává psům vše potřebné k jejich životu v seniorském věku. Kvalitní drůbeží moučka ( pouze drůbeží ), jedinečný zdroj energie s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky ( drůbeží tuk a lososový extrakt ) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdroj energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu. Dodáné jsou tomuto krmivu také probiotické složky, udržující střevní mikroflóru.