Supra Line SALMON and RICE 15 kg Zobrazit v plné velikosti

Supra Line SALMON and RICE 15 kg

Superprémiové krmivo s lososem, určeno pro psy s citlivým organismem, vyrobené z nejkvalitnějších surovin dostupných na světových trzích.

Jakostní znaky : proteiny - 25,0 %, tuk - 12,0 %, vláknina - 2,0 %, vitamín A - 14500 T.V./kg, vitamín D3 - 1450 T.V./kg, vitamín E - 110 mg/kg, Cu - 16 mg/kg, popel - 6 %. 

Více informací

25/120

Dostupnost: skladem

733,00 Kč

Krmivo Supra Salmon and Rice je určeno pro psy s citlivým organismem a lze jej také užít jako změnu chuti krmiva z důvodu odlišného složení receptury. Svým složením napomáhá k tvorbě lesklé srsti. Masové moučky ( pouze drůbeží a rybí ), jedinečný zdroj s vysokým obsahem minerálních látek a nízkým obsahem tuků. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají potřebné sacharidy. Neobsahuje pšenici a soju. Tuky ( živočišný tuk a lososový extrakt ) zabezpečují přísun Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin a jsou v optimálním poměru jako zdrojem energie. Chondroprotektiva spolu s minerálními doplňky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu. Dodáné jsou tomuto krmivu také probiotické složky, udržující střevní mikroflóru.