DELIKAN Standart 15 kg Zobrazit v plné velikosti

DELIKAN Standart 15 kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen.

Jakostní znaky : protein - 25 %, tuk - 9 %, vláknina - 3,5 %, vitamín A - 12000 m.j./kg, vitamín D3 - 1200 m.j./kg, vitamín E - 90 mg/kg, Cu - 19 mg/kg, popel - 7,5 %.

Více informací

25/090

Dostupnost: skladem

440,00 Kč

Je vyrobeno z kvalitních surovin, pokrývajícících veškeré potřeby výživy psa. Krmivo Standard je určeno pro psy všech plemen s běžnou denní aktivitou od 12 měsíců věku. Nová receptura zajišťuje dobrou stravitelnost a zvyšuje chutnost krmiva. Sušené maso (kuřecí) ve formě moučky je jedinečným zdrojem vysokého obsahu bílkovin. Kukuřice, kukuřičný glutén a rýže dodávají organismu potřebné sacharidy. Tuky (živočišný tuk) zabezpečují přísun nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 a jsou hlavním zdrojem energie. Minerální látky a vitamíny optimalizují vývoj pohybového aparátu (přídavek vitamínu C ovlivňuje tvorbu kolagenu v kloubech), příznivě ovlivňují růst a lesk srsti a přispívají k vitalitě psa. Neobsahuje soju. Neobsahuje barviva.

  • Obsah hrubého proteinu/tuku 28/14
  • Složení: obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (kukuřice, kukuřičný glutén, pšeničné klíčky), maso a produkty živočišného původu (kuřecí maso, rybí maso, drůbeží játra), tuky a oleje (živočišný tuk), sušená syrovátka, kvasnice, minerální látky a vitamíny.
  • Dále obsahuje: antioxidanty, konzervanty.
  • Způsob krmení: Krmivo podáváme v suchém stavu, popřípadě přelité vlažnou vodou, nebo vlažným vývarem. Po přelití doporučujeme podávat za 10 minut, až granule nasáknou tekutinu. Zvířeti nutno zajistit dostatek čerstvé vody k pití.
  • Skladování: Krmivo skladujte v suchém, chladném a vzdušném místě.
  • Balení: 15 Kg